Ułatwienia dostępu
(wizyty komercyjne)
Terapia rodzinna skupia się na komunikacji między członkami rodziny a nie na konkretnej osobie. Nikt na terapii rodzinnej nie jest pacjentem, nikt więc nie ma etykiety choroby. Można powiedzieć ,że pacjentem na terapii rodzinnej relacja miedzy uczestnikami . Celem jest poprawa tej relacji, odbudowanie bliskości między członkami rodziny, często między parą osób. Zdarza się także, że zgłaszający się na terapię potrzebują pomocy w pokojowym rozstawaniu się.
Psychoterapeuta psychodynamiczny
Psychoterapeuta psychodynamiczny, absolwent Wydziału Psychologii i Pedagogiki UMCS. Dyplomowany psychoterapeuta – ukończył atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego. Od początku swojej pracy związany z ośrodkiem PCTS. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.
Psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin
Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie /1983, psychologia/. Podyplomowa Szkoła Psychoterapii /2012/. Podyplomowe szkolenie Systemowa Terapia Rodzin /2007/